טיפול אלטרנטיבי למיגרנה – טווינא

בחירת טיפול מיגרנה זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון מיגרנה!

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

טווינאטווינא היא שיטה טיפולית ייחודית לריפוי כאבים באמצעות מגע. פירוש המילה 'Tui' – דחיפה ו-'Na' – משיכה. כחלק בלתי נפרד מהרפואה הסינית, הטיפול כולל עיסוי רפואי דינאמי ואנרגטי, לצד טיפולים בצמחי מרפא, דיקור ותזונה נכונה.

עקרונות אלו הם המאפיינים העיקריים של שיטת הטיפול, אשר נולדה בתקופת שושלת מינג אך יסודותיה נוצרו לפני אלפי שנים. במערב מכונה שיטת טיפול זו כ'פיזיותרפיה סינית'. מיגרנה היא כאב ראש כרוני ועוצמתי המתבטא בכאבים חד צדדים, דו צדדיים או פועמים. לעיתים עלול התקף אחד להימשך מספר ימים והוא מלווה ב'הילות' וטשטוש ראייה. הכאב נובע משינויים בזרימת הדם במוח ובמקרים רבים עלול לשבש כמעט לחלוטין את הפעילות.

התאמה אישית למטופל

טיפול זה מבוצע באמצעות שימוש במגוון רחב של מקצבי עבודה וטכניקות שונות אשר מותאמות לכל מטופל על פי צרכיו האישיים והנקודות השונות בגופו. אופי הטיפול, עוצמת המגע, עומק הטכניקה ואופייה הם שקובעים את מהלך הטיפול. המטפל משתמש בכפות ידיו, זרועותיו, משקל גופו, מרפקיו, האנרגיה הגופנית שלו, וחום גופו כדי לאפשר זרימה חלקה של צ'י ודם בגוף המטופל.

בהתאם לתורת הרפואה הסינית, צ'י מהווה את הכוח המניע תהליכים בגוף האדם. כמות הצ'י ועוצמתו הם הגורמים המרכזיים לתחושת החיוניות אותה מרגיש אדם בגופו. עם טכניקות מגוונות של עבודה, מפעיל המטפל לחץ על תעלות אנרגיה (מרידיאנים), עצבים ושרירים, מתוך מטרה לשחרר חסימות אשר מונעות זרימת דם וצ'י חופשיים.

עם הסרת החסימות מקבל המטופל חיוניות וחוזק גופני משופרים המובילים לריפויו. הטיפול עצמו מעניק למטופל איזון רגשי, פיסי ואנרגטי. זרימה הרמונית של הצ'י מחסנת את הגוף מפני מחלות. אורח חיים שאינו אופטימאלי, תזונה שאינה מאוזנת, עבודה קשה או מתחים קשים פוגעים בזרימת הצ'י בגוף, והטיפול בטווינא נועד להוות כלי לתרפיה יעילה ועוצמתית שנועדה להשיב לאדם את כוחו וחיוניותו הנפשיים והפיסיים.

 

יעילות הטיפול בטווינא למיגרנה

הטיפול במיגרנה באמצעות טווינא יעיל כאשר הוא משולב עם מספר שיטות טיפוליות שכל אחת מהן נועדה להפחית את עוצמת הכאבים באופן משמעותי. הטווינא ידועה בסיכויי ההצלחה הגבוהים שלה לטיפול במיגרנות שכן היא מטפלת בשורש הבעיה ומהותה ולא רק בתסמיני הכאב.

על מנת להשיג את האפקט המקסימאלי של הטיפול, יש לשלב אותו עם טיפולים אחרים, היות ומדובר בבעיה עיקשת אשר משבשת את איכות החיים ולכן, וברוב המקרים, לא יועיל טיפול אחד לבדו.

הרפואה הסינית יעילה מאוד לטיפולים במיגרנות, בעיקר כאשר נובעים הכאבים מבעיות בצוואר, בחוליות הצוואר ובשריריו, אשר השורש להן הוא מתח נפשי. עיקרי הרפואה הסינית מתייחסים אל כאבים כאל תוצאה ולא כאל מקור לבעיה. לכן, מתבצע הטיפול בהתאם והוא נועד לטפל קודם בבעיה עצמה, על מנת להקל על הכאבים באופן משמעותי או מוחלט.

קראו עוד:

היפנוזה לטיפול במיגרנות

מיגרנה בעקבות מחסור בויטמינים

המרכז לטיפול ואבחון מיגרנה

המרכז לטיפול ואבחון מיגרנה מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון מיגרנה, כל מה שרציתם לדעת על מיגרנה במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן