טיפול רייקי לסובלים ממיגרנה

בחירת טיפול מיגרנה זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון מיגרנה!

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

רייקי למיגרנהכחלק מהמודעות הגוברת לחסרונות הרפואה המערבית, הולך וגובר הביקוש מצד הציבור הרחב למצוא מזור לבעיות רפואיות בדרכים חלופיות.

זוהי שיטת ריפוי הוליסטי, שיכולה לסייע לחיזוק הגוף ולריפוי וזאת ללא כל תופעות לוואי.

מהי מיגרנה?

מיגרנה היא קודם כל כאב ראש חריף ובעל עוצמה, שתוקף אנשים מסוימים בגלים שיכולים להיות בני מספר שעות ואפילו בני מספר ימים. כאשר מבקשים להגדיר בצורה פשוטה מהי מיגרנה, מסתבר שאין מדובר במלאכה קלה כלל וכלל. סוגי הסימפטומים יכולים להיות רבים ושונים, ולא תמיד קל להבדיל בין מיגרנה לבין כאב ראש שאיננו כזה, משום שיש הסובלים ממיגרנות לעיתים רחוקות בלבד ואילו אחרים – לעיתים קרובות.

ההבדל שבין מיגרנה לבין כאבי ראש "רגילים", טמון בכך שמיגרנה גורמת לפגיעה משמעותית יותר ביכולת לנהל שגרת חיים רגילה וסבירה. במרבית המקרים, הסובלים ממיגרנה מתקשים לתפקד, ובמקרים קשים במיוחד הוא אף איננו מסוגל לצאת מהמיטה. בין החולים יש המעדיפים להמעיט ככל הניתן את החשיפה לגורמים כגון אור, רעש או למקורות חזקים של ריח שתורמים להרגשה הרעה.

חסמים אנרגטיים

שיטת רייקי פותחה ביפן, והיא מבוססת על האמונה היפנית בקיומה של אנרגיית חיים קוסמית שממלאה את העולם ואת היצורים שבו. אנרגיה זו, המכונה בשם קי מצויה בכל אדם וביכולתה להשפיע באופן משמעותי על האיזון בגוף ועל הבריאות. מטפלים שפועלים על פי עקרונות השיטה יכולים לאזן ולכוון את האנרגיה הזו ולשחרר חסימות.

הבעיה המרכזית של האנשים החיים בתקופה המודרנית נובעת מחוסר מודעות לעצמם ולגופם, דבר שמביא לחסימות בערוצים האנרגטיים בגוף. אצל אנשים שונים, החסמים הללו מביאים לתופעות שונות. אצל אנשים מסוימים מדובר על תופעות של דלקות שונות בגוף, אצל אחרים מדובר על עייפות או לחץ ויש שאצלם מתפתחת בעיה של מיגרנות. למרות שמיגרנות היו ידועות גם בימים עברו, הרי שכיום מדובר על בעיה שמקיפה אחוז הרבה יותר גבוה של האוכלוסייה.

ללא תופעות לוואי

מומחי רייקי מספרים שכל אדם יכול ללמוד כיצד לפתוח את ערוצי האנרגיה שבגופו על מנת ליהנות מבריאות טובה יותר. עם זאת, כאשר המטפל הינו מטפל מנוסה או מאסטר (כלומר, אדם שעוסק בתחום זה במשך תקופה ארוכה, ואף יודע ללמד אחרים את עקרונות השיטה), ניתן להשיג הצלחות מהירות יותר גם לבעיות קשות של חוסר איזון.

ההוכחה הטובה ביותר ליעילות השיטה טמונה במספר המטופלים הרב שחוו הקלה בסימפטומים שונים בעקבות הטיפול, ובהם כאלה שסבלו שנים ארוכות ממיגרנות. ההקלה באה ביחד עם תחושת שחרור כללית, רגיעה טובה יותר ולא פחות חשוב – ללא תופעות לוואי.

מיגרנה בעקבות מחסור בויטמינים

המרכז לטיפול ואבחון מיגרנה

המרכז לטיפול ואבחון מיגרנה מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון מיגרנה, כל מה שרציתם לדעת על מיגרנה במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן