איך להשתמש בשיאצו להקלת ומניעת מיגרנה

בחירת טיפול מיגרנה זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון מיגרנה!

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

שיאצו למיגרנהטיפול טיפוסי למיגרנה ממליץ לעיתים קרובות על מנוחה במקום חשוך וקריר, תוך נטילת תרופות מרשם. טיפול המבוסס על שיטות ריפוי יפניות, הוא עיסוי שיאצו אשר צבר פופולאריות כטיפול אלטרנטיבי ויעיל עבור הסובלים ממיגרנות.

הבנת הטיפול בשיאצו

שיטה ייחודית זו של עיסוי מקורה ביפן לפני כארבעת אלפים שנים. ביפנית, המילה שיאצו פירושה "לחץ אצבע". קיימים סוגי שונים של שיאצו אשר נמצאים בשימוש ברפואה הסינית והמערבית. טיפול זה מהווה את הגרסה היפנית של דיקור סיני במהלכו האצבעות משמשות במקום מחטים זעירות.

במהלך עיסוי שיאצו, לחץ אצבע מונח על נקודות לחיצה פרטניות מאוד על מנת להגביר את זרימת האנרגיה ולשפר את זרימת הדם בגוף. טיפול שיאצו אשר משמש לטיפול במיגרנה, מסייע להפחית את המתח באמצעות הגברת זרימת הדם, שהיא הגורם למיגרנות.

האופן בו שיאצו מונע ומטפל במיגרנות

לפני התקף המיגרנה הבא, יש לקבל טיפול שיאצו על בסיס קבוע, על מנת למנוע את התרחשות ההתקפים מלכתחילה. המתחים הנבנים סביב הראש והצוואר, עלולים לגרום להתקף חוזר. עיסוי השיאצו מפחית את חומרת ההתקף. שילוב של נשימה עמוקה ואקופרסורה או הומוטוקסיקולוגיה הוכחו כמונעים מיגרנות בקרב חלק מהאנשים ומסייעים למנוע תופעות לוואי דוגמת בחילות והקאות.

עיסוי שיאצו משחרר אנרגיה ודם צפופים בתוך הראש, ומסייע בכך להקלת הכאב. ככל שמתמידים בטפול, נמצא האיזון הנכון בין הלחצים העדינים על נקודות הלחיצה והכאב יכול להימנע או להשתפר באופן משמעותי.

הבנת מיגרנות בגישה הטבעית

קיימת דרך להפחית את צריכת משככי הכאבים באופן משמעותי, ואולי אפילו לחדול לחלוטין מלהשתמש בהם. שיאצו ואקופרסורה מושרשים בתיאוריית הרפואה המזרחית ומציעים גישה הוליסטית יותר לטיפול בכאבי ראש. אנשים רבים מוצאים הקלה טבעית לכאביהם באמצעות דיקור, אקופרסורה וטיפולי שיאצו.

במקרים מסוימים, המטופל יחוש את השפעת הטיפול כבר לאחר המפגש הראשון, והשיפור יהיה משמעותי לאחר שלושה טיפולים. עבור אנשים הסובלים מכאבי ראש לטווח הארוך, מומלץ לקבל טיפולים תקופתיים אחת לחודש, כאמצעי טיפול מניעתי. במקרים רבים אחרים, המיגרנה מגיעה משגרת היומיום, אשר משפיעה על היציבה.

הדרך בה אדם נוהג, יושב, ישן וכולי, עלולים לגרום לו לכאבי ראש. טיפול בשיאצו מסייע לאזן את היציבה באמצעות נקודות לחץ טיפולי וטכניקות שחרור גופני ונפשי.מלבד הרגלי יציבה לקויים, קיים המרכיב הרגשי אשר עלול להשפיע על הביוכימיה של הגוף ולעורר את כאב הראש. רגשות המתעוררים באמצעות רגשות "ישנים" שדוכאו ונלכדו בתוך הגוף, מהווים השפעה רבה על רווחת האדם.

שיאצו היא שיטת טיפול נהדרת לשחרור הגוף והנפש מרגשות מודחקים ושאינם מעובדים. המטפל מהווה "יד תומכת" כאשר המטופל שרוי בסערות רגשיות.

ראו גם:
יוגה לטיפול במיגרנה

לשיטת אבחון וטיפול במיגרנות וכאבי ראש באמצעות גלגל העין לחצו פה <<<

מיגרנה בעקבות מחסור בויטמינים

המרכז לטיפול ואבחון מיגרנה

המרכז לטיפול ואבחון מיגרנה מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון מיגרנה, כל מה שרציתם לדעת על מיגרנה במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן