הומוטוקסיקולוגיה: גישה אלטרנטיבית לטיפול במיגרנה

בחירת טיפול מיגרנה זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון מיגרנה!

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

הומוטוקסיקולוגיה למיגרנותהסובלים ממיגרנה מוצאים עצמם מחפשים לא מעט פתרונות שיוכלו לסייע להם בהתמודדות עם התופעה הזו, ובעיקר עם התסמינים הלא פשוטים הנלווים אליה.

גם אם התקפי המיגרנה חמורים וחוזרים בתדירות, וגם אם הם מתרחשים אחת לשנה, גישת טיפול יעילה היא ההומוטוקסיקולוגיה, שיטה ייחודית המסייעת בנטרול הרעלים בגוף.

שיטת טיפול טבעית, המתאימה למיגרנות

נקודת המוצא של שיטה זו היא הקשר שבין רעלנים מסוגים שונים למצבו הבריאותי של האדם. את השיטה פיתח רופא גרמני בשם ד"ר האנס היינריך רייקביק עוד במאה העשרים, ומאז היא משמשת כגישת טיפול טבעי נפוצה למיגרנות.

שיטה זו משלבת בין המדע, כפי שהוא מוכר לנו על ידי הרפואה הקונבנציונלית, לבין ההומיאופתיה. היא פותחה ושוכללה לאורך השנים ומתאימה כטיפול במצבים רבים.

טיפול במיגרנה בהיבט החשיפה לרעלנים

שיטת טיפול זו מבוססת על ההנחה הבסיסית לפיה אדם חשוף לא מעט לאורך החיים למגוון רעלנים. במרבית המקרים הגוף מצליח להתמודד עימם ולהפרישם מהגוף. אך במקרים אחרים הם נוטים להצטבר בו ולגרום לבעיות ומחלות מסוגים שונים, לרבות מיגרנה.

רעלנים אלה נוצרים לאור תהליך חילוף חומרים שאיננו תקין. במקרים אחרים הם יכולים להגיע ממקורות חיצוניים, כמו מחומרים משמרים שנמצאים במזונות הרבים שאנו צורכים, צבעי מאכל, חומרים כימיים, תרופות, טפילים, חיידקים ונגיפים.
הטיפול מתמקד בהפסקת החשיפה לרעלנים באמצעות שינויים בהרגלי החיים.

תזונה ופעילות גופנית

שינוי תזונתי, שילוב של פעילות גופנית כחלק משגרת היום יום, הימנעות ממצבים החושפים את הגוף לרעלנים מזיקים וגם שימוש בתרופות הומאופתיות שמסייעות בתהליך הניקוי יכולים לעזור בהתמודדות עם המיגרנה ואף בהקלה על התסמינים הנלווים לה.

את הטיפול מקדים תשאול מקיף ומעמיק מאד באשר לאורח חיים של הסובל מהמיגרנה, תוך התייחסות להרגליו השונים וגם לתזונה שלו. התשאול מתייחס גם להיסטוריה הרפואית שלו ולמצבו הבריאותי. במרבית המקרים מתבקש המטופל להביא אתו תוצאות של בדיקות דם ובדיקות שתן שיכולות להעיד על נוכחות רעלים בגוף ובעיות בריאות שונות.

השגת התוצאות היעילות מחייבת טיפול מקיף וממושך

הטיפול בגישת הומוטוקסיקולוגיה נמשך בין חודש לשלושה חודשים, בהתאם למצב המטופל. במידה ומדובר בהתקפים חריפים מאד של מיגרנה, הנמשכים במשך שנים, הטיפול עשוי להימשך תקופה ארוכה יותר, עד להשגת תוצאות ניקוי הגוף מהרעלנים המזיקים, תוך התמקדות בהקפדה על אורח חיים נכון ובריא.

היות ומיגרנה עשויה להיגרם מסיבות שונות, ביניהן תזונה לקויה, מתחים רבים, מתח שרירי או חשיפה לרעלנים, טיפול טבעי זה, המשלב גם תמציות צמחים, פעילות גופנית ומזונות בריאים, מסייע לא מעט בהתמודדות עם המיגרנות ויכול גם להפחית את מידת חומרת ההתקפים.

מיגרנה בעקבות מחסור בויטמינים

המרכז לטיפול ואבחון מיגרנה

המרכז לטיפול ואבחון מיגרנה מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון מיגרנה, כל מה שרציתם לדעת על מיגרנה במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן