אבחון וטיפול בגלגל העין לסובלים ממיגרנות וכאבי ראש

בחירת טיפול מיגרנה זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון מיגרנה!

טיפול הומאופתי
הומאופתיה מטפלת בסיבות והשורשים של הבעיות , וכך האדם מבריא ומגיע לריפוי אמיתי.
רוצים לשמוע עוד על טיפול הומאופתי השאירו פרטים

טיפול במיגרנה באמצעות אירידולוגיהאירידיולוגיה היא כלי גילוי המספק תובנה לגבי עוצמות הגוף וחולשותיו. הערכה אירידיולוגית מספקת תובנות לגבי נטיות תורשתיות אפשריות עד שלושה דורות אחורה, חוסרים תזונתיים, מידע על איברים ואזורים בגוף הדורשים טיפול או ניקוי רעלים.

הערכת אירידיולוגיה היא בדיקת העיניים עם עדשה ומקור אור עז לאבחון מדויק של מצבים בריאותיים שונים. צבעים וסימונים שונים מופיעים ונרשמים, ומשמעותם במונחי תסמינים היא נושא הדיון במהלך ההתייעצות בין המטופל והאירידיולוג.
מה ניתן לגלות באירידיולוגיה

הגורמים למיגרנות הם רבים, ומשתנים במידה רבה מאדם לאדם. מנקודת מבט נטורופתית, נושאים כגון חוסר איזון תזונתי, רעילות בגוף, חוסר איזון הורמונאלי, בעיות במחזור החודשי, מתח נפשי או טראומה, עלולים להחמיר את כאבי הראש, שלא לדבר על משככי הכאבים הנצרכים באופן קבוע ועשויים לתרום להחמרת המיגרנות.זה המקום שבו אירידיולוגיה מסייעת.

כשהפניה לאירידיולוג מבוצעת בהקשר התייעצות למיגרנות או כאבי ראש, המטפל מחפש סימנים המצביעים על האפשרות לגורמים הבסיסיים, כגון:
•    חולשה העשויה להשפיע על איזון הורמונאלי.
•    הצורך בטיפול בכבד, בכליות, בעור ובריאות.
•    צפיפות מערכת הלימפה הזקוקה לתהליך ניקוי רעלים.
•    רגישות למתח בגוף.
•    חומציות יתר בגוף וצורך בניקוי רעלים.
•    חוסר איזון במערכת העיכול הגורם לירידה בחומרים מזינים.
•    חוסר איזון סוכר בדם או עייפות יותרת הכליה המשפיעה על איזון הורמונאלי ומצבי רוח.

במהלך האבחון, ניתן לזהות שרשרת מצבים רפואיים נוספים המשפיעים זה על זה ומתבטאים בתסמיני מיגרנות, אלו עשויים לכלול תזונה שגויה, בעיה במערכת העיכול, רעלים בגוף, היצרות כלי דם לכיוון המוח, חוסר חמצן במוח, זרימת דם לכיוון העורף או הראש, אלרגיה, בעיות בעמוד השדרה, בעיות הורמונאליות, בעיות סינוסים, התראה כלשהי המצביעה על בעיה, או סוכר שאינו מפורק.

כך מתבצע תהליך אבחון בשיטת אירידיולוגיה

ישנן שיטות שונות לאבחון בגלגל העין חלקן מודרניות כמו שימוש במחשוב מיוחד ועד אבחון בלובן העין. במהלך האבחון, ניתן לגלות שינוי בגודל האישונים, או בחוסר סימטריה ביניהם. האירידיולוג מראיין את המטופל, ומחפש סימנים למחלה או טראומה פיזית או נפשית העשויה להסביר את השינויים בגודל האישונים.

אישונים מוגדלים או שאינם סימטריים מצביעים על פגיעה במערכת העצבים ורגישות לאור המובילים להתקפי מיגרנות. בתהליך האבחון מבצע האירידיולוג  צילומי עיניים בזוויות שונות של המשטח הלבן של העין, כך שניתן להבחין בסימני מצוקה באזור ההיפותלמוס, האחראי על תפקוד מערכת העצבים. סימנים מהווים את הסיבה לכאבי הראש.

הטיפול במיגרנות בעקבות אירידיולוגיה

המידע המתקבל בתהליך האבחון המדויק מתורגם לתכנית טיפול אישית ותמיכה באזורים הזקוקים לחיזוק כגון צמחי מרפא, תרופות הומיאופתיות ותמציות פרחים המשמשים בדרך כלל לתמיכה באזורי גוף שזוהו עם חולשה.

אירידיולוג מצייד את המטופל ברשימה ברורה של מאכלים מותרים ואסורים, המזוהים כמפעילי מיגרנות. תזונה חדשה זו מפחיתה את הכאבים ובמקרים רבים אף מונעת אותם, ללא צורך בהליכים פולשניים או צריכת תרופות. שיטת טיפול נוספת היא תכנית ניקוי רעלים או טיפול צמחים לשיפור והקלה משמעותית של כאבי הראש.

מיגרנה בעקבות מחסור בויטמינים

המרכז לטיפול ואבחון מיגרנה

המרכז לטיפול ואבחון מיגרנה מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון מיגרנה, כל מה שרציתם לדעת על מיגרנה במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה:

טיפול הומאופתי
הומאופתיה מטפלת בסיבות והשורשים של הבעיות , וכך האדם מבריא ומגיע לריפוי אמיתי.
רוצים לשמוע עוד על טיפול הומאופתי השאירו פרטים
דילוג לתוכן