מיגרנה: לא סתם כאב ראש – עשרה סימנים שמדובר במיגרנה

בחירת טיפול מיגרנה זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון מיגרנה!

טיפול הומאופתי
הומאופתיה מטפלת בסיבות והשורשים של הבעיות , וכך האדם מבריא ומגיע לריפוי אמיתי.
רוצים לשמוע עוד על טיפול הומאופתי השאירו פרטים

סימנים למיגרנהכמעט כל אדם סובל מדי פעם מכאב ראש קל או אפילו בלתי נסבל. לעתים מופיע כאב הראש בשל לחץ, מחלה או אפילו שפעת קלה, ולעתים מדובר במיגרנה.

סובלים מכאב ראש ותוהים האם מדובר במיגרנה או מבעיה אחרת, שמצריכה אולי טיפול או פנייה אל רופא המשפחה לצורך אבחון מעמיק?

אם כן, הנה עשרה סימנים שיעזרו לכם להבין אם מדובר במיגרנה, ובהתאם – לחפש את המענה הטיפולי הנכון:

קושי להירדם ולישון בלילה מוצאים את עצמכם מתקשים להירדם וסובלים מנדודי שינה? אם בעיות השינה מלוות גם בכאבי ראש חזקים, הסבירות שמדובר במיגרנה היא גבוהה. על פי לא מעט מחקרים נמצא קשר הדוק בין חוסר שינה ובעיות שינה למיגרנות.

בחילות או הקאות – כואב לכם הראש ונלוות לכך בחילות או הקאות? אם כן, ייתכן מאד שמדובר במיגרנה. למעלה משבעים אחוזים מהאנשים הסובלים ממיגרנה, סובלים גם מתסמינים שונים כמו למשל בחילות והקאות. זהו סימן להתקף מיגרנה חמור.

כאב ראש חד צידי – אחד הסימנים הקלסיים למיגרנה. כאב בצד ימין או שמאל של הראש. בקרב מרבית הסובלים ממיגרנה הכאב מופיע תמיד באותו הצד.

חוסר תחושה – ייתכן ותחושו, יחד עם כאב הראש, גם תחושת עקצוצים או חוסר תחושה באזורים מסוימים בגוף, ובעיקר בזרועות או בפנים. מדובר בסימפטום שכיח מאד, הנלווה פעמים רבות למיגרנה עצמה.

ראייה כפולה או טשטוש בראייה – חלק מהתקפי המיגרנה גורמים לסובלים מהם גם טשטוש בראייה או ראייה כפולה. במקרים חריפים יותר, המיגרנה יכולה להיות מלווה גם באובדן ראייה מלא (החולף, כמובן, מעצמו).

כאב באזור העיניים – אם אתם חשים כאב באזור העיניים או מאחורי העיניים, ייתכן מאד שמדובר במיגרנה. בניגוד למה שרבים חושבים, במקרים רבים אין מדובר בכאב עיניים עקב מאמץ יתר אלא במיגרנה.

רגישות לאור, לריחות ולרעשים חזקים – אם אתם רגישים, בזמן כאב הראש, לרעשים חזקים, לריחות שונים ולאור, הסבירות שמדובר במיגרנה גבוהה ביותר. מרבית הסובלים מהתקף מיגרנה מחפשים, בזמן ההתקף, מקומות חשוכים ושקטים לנוח בהם עד שהיא תחלוף. ההתקף גורם לחושים לרגישות מוגברת לריחות.

כאבי צוואר אצל מרבית הסובלים ממיגרנות, נלווים להתקף גם כאבי צוואר. הכאבים יכולים להופיע הן במהלך המיגרנה או לאחריה. סקרים בתחום מצאו כי שליש מהסובלים ממיגרנה מתמודדים עם כאבי צוואר באופן קבוע, בעוד שליש אחר סובלים מהם לעתים רחוקות ואך ורק במהלך התקף המיגרנה עצמו.

תיאבון מוגבר – אצל חלק מהסובלים ממיגרנה, מופיע תיאבון מוגבר לפני ההתקף. אם אתם חשים לפתע תשוקה לאוכל, ובעיקר למזון מסוים או לשוקולד, ומיד לאחר מכן מופיע כאב ראש, זהו סימן למיגרנה שעתידה להופיע.

פיהוקים רבים – אצל שליש מהסובלים מהתקפי מיגרנות באופן כרוני מופיעים פיהוקים רבים בסמוך להתקף. סימנים אלו עשויים להעיד על מיגרנה ומרמזים על התקף קרוב.

מיגרנה בעקבות מחסור בויטמינים

המרכז לטיפול ואבחון מיגרנה

המרכז לטיפול ואבחון מיגרנה מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון מיגרנה, כל מה שרציתם לדעת על מיגרנה במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה:

טיפול הומאופתי
הומאופתיה מטפלת בסיבות והשורשים של הבעיות , וכך האדם מבריא ומגיע לריפוי אמיתי.
רוצים לשמוע עוד על טיפול הומאופתי השאירו פרטים
דילוג לתוכן