מהם זני הקנאביס השונים ומה היעילות הטיפולית שלהם

בחירת טיפול מיגרנה זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון מיגרנה!

טיפול הומאופתי
הומאופתיה מטפלת בסיבות והשורשים של הבעיות , וכך האדם מבריא ומגיע לריפוי אמיתי.
רוצים לשמוע עוד על טיפול הומאופתי השאירו פרטים

קנאביס רפואי הפך להיות שם דבר בעולם הרפואי ובקרב חובבי רפואה משלימה המעריכים ומוקירים את היתרונות הבריאותיים והרפואיים שהתגלו לצמחי הקנאביס הרפואי בשנים האחרונות. אודות ללגליזציה מלאה או חלקית על מוצרי קנאביס בעולם ובישראל, הרבה יותר אנשים מודעים ליתרונות העצומים כמו שיפור באיכות החיים והקלה על תסמינים של מחלות שונות.

כאן באתר תוכלו לקבל יותר מידע בנוגע אל זני קנאביס המאגר הגדול של ישראל!

החשיבות בהכרת צמחי הקנאביס וזניהם

כדי להפיק את המיטב מצמחי הקנאביס הרפואי, יש להבחין בין הזנים השונים ולבחור את הזן והמינון שהכי מתאימים לכם. כל אדם יכול להיות מושפע מקנאביס רפואי בצורה אחרת, ולכן חשוב מאוד להיוועץ בגורם רפואי מוסמך שמכיר את התיק הרפואי שלכם ושיוכל להמליץ על הזן והמינון המתאימים.

לצמח הקנאביס קיימים מספר זנים, כאשר אינדיקה וסאטיבה הינם שני הזנים העיקריים שמשמשים בתור צמח מרפא. בכל אחד מהזנים השונים קיימים סיווגים ותת זנים רבים, לכל אחד מהם פרופיל קנבינואיד ייחודי והשפעה רפואית שונה המתאימה ביותר למצבים ספציפיים.

התאמת הזנים לאנשים ובעיות ספציפיות

לזני אינדיקה קיימים יותר תרכובות כלורופיל מאשר לזני הסאטיבה, מה שאומר שהם מתפתחים בצורה מהירה יותר. שילוב של אינדיקה עם סאטיביה יוצרים זנים היברידיים עם מאפיינים אחרים. היתרון לכך בא לידי ביטוי בזה בהתאמה של זן לאדם מסוים ולמחלה מסוימת. כיום מקובל לראות את הזנים ההיברידיים כדומיננטיים ביותר, הן מצד זה שהתעשייה הרפואית מנסה לפתח ולגוון כמה שיותר זנים לכמה שיותר מחלות ומצבים רפואיים במינונים שנים, והן מצד זה שרוב הזנים האחרים כבר שולבו מאז.

אם אתם מעוניינים לקרוא עוד על הזנים השונים לדוגמא סיבידי (CBD) והמאגר של המוצרים המופקים מהם, מומלץ להיכנס כאן אל זני קנאביס המאגר של ישראל.

זני סאטיבה – היתרונות והמאפיינים שלה

סאטיבה טהורה עלולה להיות מאוד בעייתית לצריכה טיפולית. היא יכולה לגרום להתקפי פרנויה ולפעימות לב לא סדירות במטופלים. לכן, נדיר יהיה למצוא מרשם רפואי המעניק רישוי למטופלים לצרוך בתכשירים רפואיים המכילים סאטיבה טהורה או במינון גבוה מדי. אמנם ההשפעות החיוביות של סאטיבה במינון גבוה זה שהיא יכולה לסייע בדיכאון, מצבי עייפות, לגרות את התיאבון בעיקר בקרב חולי מחלות ממאירות, אנורקסיה ובולימיה, טיפול בכאב ובבחילות.

סאטיבה היברידית לעומת זאת יהיה יותר שכיח למצוא. זנים דומיננטיים של סאטיבה היברידית נחשקים בתור חומר מעודד מוטיבציה ומצב רוח טוב יותר ללא חשש להפרעות פרנויה. הם בעלי השפעה מאוד אנרגטית, נוגדי דיכאון וגירוי תיאבון, שיפור ניכר במצבי הרוח ועוד.

זני אינדיקה – היתרונות והמאפיינים שלהם

למוצרים המופקים מזני אינדיקה קיימת השפעה ניכרת על מלחמה בכאבים, הרגעה של דלקות ומיחושים שונים בגוף. מקובל להשתמש בזני אינדיקה כנגד נדודי שינה וכאבים עזים במיוחד עבור השעות המאוחרות של היום, כיוון שהם בעלי השפעה של התמסטלות ותחושת "היי". תכונות הרגעה אלו בולמות את תחושת הכאב ונחשקות ביותר בקרב מטופלים רבים המחפשים משככי כאבים טבעיים. אינדיקה היברידית נחשבת לזן עם הערכים הטובים והמומלצים ביותר. כתוצאה מרמות גבוהות של סיבידי (CBD) המצוי בהם, הם מועילים ביותר גם עבור בעיות רגשיות, נפשיות וכאבים שונים הנגרמים מפציעות או דלקות חמורות. 

 

מיגרנה בעקבות מחסור בויטמינים

המרכז לטיפול ואבחון מיגרנה

המרכז לטיפול ואבחון מיגרנה מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון מיגרנה, כל מה שרציתם לדעת על מיגרנה במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה:

טיפול הומאופתי
הומאופתיה מטפלת בסיבות והשורשים של הבעיות , וכך האדם מבריא ומגיע לריפוי אמיתי.
רוצים לשמוע עוד על טיפול הומאופתי השאירו פרטים
דילוג לתוכן