טיפול אלטרנטיבי למיגרנה – הומיאופתיה

בחירת טיפול מיגרנה זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון מיגרנה!

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

טיפול אלטרנטיבי למיגרנה – הומיאופתיהבעוד שהקהילה הרפואית הופכת להיות מודעת יותר למרכיב הרגשי הקיים במחלה וכאב, מחקרים הומיאופתיים התחשבו תמיד ברעיון על פיו מצבים רגשיים זקוקים לרווחה בעת מחלה.

רופא הומיאופת המקפיד על אתיקה מקצועית מבקש לדעת את ההיסטוריה הרפואית המלאה של המטופל ואלו תרופות הוא נוטל בהווה.

המטופל נשאל אודות הרגלים שגרתיים כגון תזונה, דפוסי שינה, פעילות גופנית והרגלי חיים אחרים. כל ההיבטים האלו משתייכים ל'הערכה הוליסטית' המסייעת להומיאופת לקבל את כל המידע לו הוא זקוק על מנת להציע שיטת טיפול ייחודית. מיגרנות הן תסמינים פיזיים אשר משקפים חוזר איזון ונועדו להפנות את תשומת לב האדם לסיבה הבסיסית להופעתן.

במקום לדכא את הכאב ולמנוע אותו באופן זמני, טיפול הומיאופתי נועד לבטא את הסיבה האמיתית לכאב, להתמודד עימו ולפתור אותו אחת ולתמיד.

מדריך תרופות הומיאופתיות לכאבי ראש ומיגרנות

ארניקה – מתאימה לכאבי ראש הנגרמים כתוצאה מטראומת ראש.

בלדונה – מתאימה לכאבי ראש ומיגרנה בצד הימני של הראש, כאשר התסמינים כוללים כאב פועם, עור סמוק או חם, רגליים וידיים קרות.

בריוניה אלבה – תרופה זו מתאימה לכאבים פועמים מרוכזים בראש או ליד עין שמאל. התסמינים כוללים כאבי ראש מוקדם בבוקר, תחושת יובש בפה והחמרה במקרי רעש ותנועה.

צ'ינה – תרופה המתאימה לכאבי ראש כתוצאה מהתייבשות, חולשה או אנמיה.

Cimicifuga – תרופה למיגרנה וכאב ראש פועם. התסמינים כוללים כאבי ראש הקשורים לווסת, כאבי צוואר נוקשה ותחושות דכדוך או ייאוש.

Indicus Cocculus – כאבי ראש או מיגרנה הנובעת מנדודי שינה חמורים. התסמינים כוללים סחרחורת, בחילה והקאות.

Cyclamen – מיגרנה הקשורה לסחרחורת, ראייה מטושטשת או מעומעמת, או עווית בעין. התסמינים כוללים כאב אוזניים, כאב פה, יובש או צמא, חולשה, רגישות לאוויר קר ותחושת רוגז.

Gelsemium – תרופה הניתנת לתסמינים הכוללים כאבי ראש שקשורים לראייה מטושטשת, תחושת "מלחציים" מהודקים סביב הגולגולת, השתנות תכופות, וקושי להחזיק את הראש ישר או לפקוח את העיניים.

ורסיקולור – תרופה המטפלת במיגרנה המגיעה במהלך סוף השבוע או בזמני מנוחה וחופשה, כאשר המיגרנה מלווה ב'הילות'.

לאצ'סיס – תרופה למיגרנה צדדית שמאלית. התסמינים כוללים גודש באף, גלי חום, עור סמוק וחוסר סובלנות לחום.

מי נתרן – תרופה המטפלת בכאבי ראש הולמים. היא מקלה על הלחץ ועל כאבי ראש הקשורים ללחץ בעיניים, חשיפה מרובה לשמש, צער, אכזבה או עצב.

Nux vomica – תרופה המטפלת במתח, חמרמרת, כאבי ראש הנובעים מרעלים, רעשים או ריחות עזים.

Canadensis Sanguinaria – תרופה לכאבי ראש המתרכזים סביב עין ימין. התסמינים כוללים עייפות העיניים, הקאות וכאבי ראש חדים או מפוצלים.

ספיה – תרופה המטפלת בכאב ראש מרכזי במצח משמאל או מעל לעין שמאל. התסמינים כוללים בחילות והקאות.

ספיגליה – כאבי אש בצד שמאל. התסמינים כוללים דופק לב מואץ או בעיות לב אחרות, כולל צוואר וכתפיים נוקשים.

כאבי ראש עלולים להיות בעיה בריאותית רצינית. חלק מהאנשים סובלים ממיגרנות חמורות ותכופות אשר משתקות אותם. כאב הראש משמש לאדם אזהרה על פיה עליו לנוח, להתמודד עם קונפליקט רגשי, לשנות את תזונתו או לפתור את הבעיה בסביבה האישית בבית או בעבודה.

הכוח המרפא של הטבע

מיגרנה משמשת סממן לרווחה פיסית ורגשית. היא מתקשרת באמצעות הודעות פנימיות אשר נועדו להזכיר לאדם כי הוא חרג ממטרות חייו. הומיאופתיה נועדה לרפא את האדם ולהשיב את האיזון לחייו. תפקידה של התרופה ההומיאופתית הוא לחקות את מנגנון הריפוי הטבעי של הגוף, לקבל את אותו גל אנרגטי ולעודד את הגוף להתגבר על מכשולים ולהשלים את תהליך הריפוי.

אם אדם בוחר שלא להקשיב לגופו, התסמינים הפיזיים שלו, המתבטאים בכאב, מהווים סממנים משמעותיים לגבי ההיבטים בחיים שיצאו מאיזון וזקוקים לריפוי. תרופות הומיאופתיות משיבות לאדם את המודעות. זוהי שיטת ריפוי רבת עוצמה אשר עוסקת בשורש הישיר של המחלות. הומיאופת מיומן שואל מטופל אודות מכלול הפרטים של המיגרנה, הגירויים המזמינים אותה, סוג הכאב ותסמינים נלווים אחרים.

בנוסף, הוא בוחן היבטים אחרים של בריאות כגון הרגלי שינה, תיאבון, עיכול ובעיות עור. לבסוף, מתבונן ההומיאופת על אירועי החיים ותגובות המטופל לאירועים אלו על מנת לקבוע ולאבחן את האנרגיה או כוח החיים אשר קפא על שמריו. תרופה הומיאופתית אשר נקבעה בקפידה יכולה לבטל חסימת אנרגיה ומובילה את המטופל לשלמות בריאותית ונפשית מלאה.

מיגרנה בעקבות מחסור בויטמינים

המרכז לטיפול ואבחון מיגרנה

המרכז לטיפול ואבחון מיגרנה מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון מיגרנה, כל מה שרציתם לדעת על מיגרנה במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן